قوانین و مقررات سایت و نحوه ثبت شکایات

ماده 1- وب‌سایت farmanesh.org متعلق به انتشارات فرمنش است و کتاب‌های منتشرشده توسط این انتشارات در این وب‌سایت معرفی و برای فروش عرضه می‌گردد.

ماده 2- قیمت ارائه‌شده برای کتاب‌ها براساس موجودی انبار و تکمیل سفارش‌های دانه‌ای است. درصورتی که تعداد مورد نیاز از هر کتاب بالا باشد و نیاز به تکمیل موجودی براساس چاپ جدید باشد، ممکن است قیمت کتاب‌ها دستخوش تغییر شود. این موضوع به‌صورت تلفنی و یا از طریق واتس‌اپ به مشتری اعلام خواهد گردید.

ماده 3- سفارش‌های دریافتی ظرف مدت یک روز کاری بررسی و برای ارسال به مشتری حاضر می‌گردد. درصورت نیاز به تکمیل موجودی، مدت زمان آماده‌سازی سفارش به‌صورت تلفنی و یا از طریق واتس‌اپ به مشتری اعلام می‌شود.

تبصره- در شرایط بحران (از جمله شرایط فعلی شیوع بیماری کویید-19) زمان بررسی و ارسال سفارش‌ها طولانی‌تر از زمان معمول خواهد بود. زمان تکمیل و ارسال سفارش‌ها در چنین شرایطی به‌صورت تلفنی و یا از طریق واتس‌اپ به مشتری اعلام می‌شود.

ماده 4- ارسال کتاب‌ها به شهرهای مختلف (به جز در سطح شهر تهران که به فراخور زمان و سفارش پستی یا با پیک انجام خواهد شد) از طریق پست پیشتاز/سفارشی (به فراخور زمان ارسال سفارش و وزن سفارش) و یا کالارسان است. زمان اعلامی تحویل کالا به نقل از پست و کالارسان در شرایط عادی بین  48 تا 72 ساعت کاری است. انتشارات فرمنش هیچ‌گونه دخالتی در زمان صرف‌شده برای انجام عملیات تحویل مرسوله توسط پست یا کالارسان ندارد. روزهای تعطیل رسمی به مدت زمان پردازش مرسولات اضافه می‌گردد.

ماده 5- اطلاعات دریافتی از مشتریان طی مرحله ثبت‌نام (موارد دریافت‌شده در فرم ثبت‌نام در وب‌سایت) صرفاً برای تکمیل سفارش و خدمت‌رسانی بهتر اخذ می‌گردد و نزد انتشارات محفوظ است و در اختیار شخص سومی قرار نمی‌گیرد.

تبصره- انتشارات می‌تواند از این اطلاعات برای اطلاع‌رسانی در مورد کتاب‌ها و خدمات جدید به مشتریانی که در وب‌سایت انتشارات ثبت‌نام کرده‌اند، استفاده می‌نماید.

ماده 6- مسئولیت درج اطلاعات نادرست یا ناقص در مرحله ثبت‌نام برعهده مشتری است. درصورتی‌که به واسطه درج نادرست یا ناقص اطلاعات مرسوله بازگشت خورده و یا به آدرس اشتباه ارسال گردد، ارسال دوباره آن شامل پرداخت مجدد هزینه بسته‌بندی و ارسال است.

تبصره- فاکتور هر سفارش همراه با آن سفارش برای مشتری ارسال می‌گردد. ارسال مجدد فاکتور به هر دلیل مشمول دریافت هزینه جداگانه است.

ماده 7- کتاب‌ها سالم و بدون ایراد فیزیکی برای مشتری ارسال می‌گردد. مسئولیت کلیه مرسوله‌ها پس از تحویل به پست یا کالارسان بر عهده ایشان است.

ماده 8- درصورت درخواست مشتری، کد رهگیری مرسوله در اختیار ایشان قرار می‌گیرد.

ماده 9- با توجه به اینکه اطلاعات مربوط به محتوای هر کتاب، از جمله خلاصه موضوع و فهرست مطالب، در وب‌سایت انتشارات قرار داده شده است تا مشتری بتواند با مطالعه‌ی سرفصل‌های کتاب اقدام به انتخاب و خرید آن نماید، کتاب‌های فروخته‌شده به هیچ‌وجه پس گرفته نمی‌شود.

ماده 10- مشتریان می‌توانند نظرات، پیشنهادات، و یا شکایات خود را با ایمیل info@farmanesh.org با مدیریت انتشارات در میان بگذارند.


ارتباط با ما
تلفکس: 22397361(021)
همراه: 09120139374
آدرس: تهران، میدان انقلاب، خیابان کارگر جنوبی
خیابان لبافی نژاد، خیابان جمالزاده جنوبی، پلاک 37، طبقه سوم، واحد 9

مشاهده محل انتشارات بر روی نقشه ی گوگل
 
درباره انتشارات
همراه ما باشید در:
 
راهنما
سفارش و خرید
پرسش های متداول
قوانین و مقررات سایت و نحوه ثبت شکایات
عضویت در خبرنامه انتشارات

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انتشارات فرمنش است.  | Copyright 2000-2020 farmanesh.org©