قوانین و مقررات سایت

ماده 1- وب‌سایت farmanesh.org و اپلیکشین فرمنش متعلق به انتشارات فرمنش است و کتاب‌های منتشرشده توسط این انتشارات در این وب‌سایت و اپلیکیشن انتشارات فرمنش معرفی و برای فروش عرضه می‌گردد.

ماده 2- اطلاعاتی که از کاربران سایت و اپلیکیشن انتشارات فرمنش اخذ می‌گردد تنها برای اطلاع‌رسانی و ارائه خدمات بهتر استفاده می‌گردد. بنابراین تمام اطلاعاتی که در زمان نصب اپلیکیشن، ثبت نام در وب‌سایت و اپلیکیشن فرمنش، و تکمیل پروفایل کاربری اخذ می‌گردد نزد انتشارات فرمنش محفوظ خواهد بود و به‌هیچ‌عنوان در اختیار اشخاص دیگر قرار نخواهد گرفت.

ماده 3- قیمت ارائه‌شده برای کتاب‌ها براساس موجودی انبار و تکمیل سفارش‌های دانه‌ای است. درصورتی که تعداد مورد نیاز از هر کتاب بالا باشد و نیاز به تکمیل موجودی براساس چاپ جدید باشد، ممکن است قیمت کتاب‌ها دستخوش تغییر شود. این موضوع به اطلاع مشتری خواهد رسید.

ماده 4- سفارش‌های دریافتی ظرف مدت یک روز کاری بررسی و برای ارسال به مشتری حاضر می‌گردد. درصورت نیاز به تکمیل موجودی، مدت زمان آماده‌سازی سفارش به اطلاع مشتری خواهد رسید.

تبصره- در شرایط بحران زمان بررسی و ارسال سفارش‌ها طولانی‌تر از زمان معمول خواهد بود. زمان تکمیل و ارسال سفارش‌ها در چنین شرایطی به اطلاع مشتری خواهد رسید.

ماده 5- ارسال کتاب‌ها به شهرهای مختلف و نقاط دور در شهر و استان تهران از طریق پست پیشتاز است. زمان اعلامی تحویل کالا به نقل از پست در شرایط عادی بین  48 تا 72 ساعت کاری است. انتشارات فرمنش هیچ‌گونه دخالتی در زمان صرف‌شده برای انجام عملیات تحویل مرسوله توسط پست ندارد.

ماده 6- مسئولیت درج اطلاعات نادرست یا ناقص در مرحله ثبت‌نام برعهده مشتری است. درصورتی‌که به واسطه درج نادرست یا ناقص اطلاعات مرسوله بازگشت خورده و یا به آدرس اشتباه ارسال گردد، ارسال دوباره آن شامل پرداخت مجدد هزینه بسته‌بندی و ارسال است.

تبصره- فاکتور هر سفارش همراه با آن سفارش برای مشتری ارسال می‌گردد. ارسال مجدد فاکتور به هر دلیل مشمول دریافت هزینه جداگانه است.

ماده 7- کتاب‌ها سالم و بدون ایراد فیزیکی برای مشتری ارسال می‌گردد. مسئولیت کلیه مرسوله‌ها پس از تحویل به پست برعهده پست است.

ماده 8- درصورت درخواست مشتری، کد رهگیری مرسوله پستی در اختیار ایشان قرار می‌گیرد.

ماده 9- با توجه به این‌که اطلاعات مربوط به محتوای هر کتاب، از جمله خلاصه موضوع و فهرست مطالب، در وب‌سایت و اپلیکیشن انتشارات قرار داده شده است تا مشتری بتواند با مطالعه‌ی سرفصل‌های کتاب اقدام به انتخاب و خرید آن نماید، کتاب‌های فروخته‌شده به هیچ‌وجه پس گرفته یا تعویض نمی‌شود.

ماده 10- مشتریان می‌توانند نظرات، پیشنهادات، و یا شکایات خود را با ایمیل info@farmanesh.org با مدیریت انتشارات در میان بگذارند.


ارتباط با ما
تلفکس: 22397361(021)
همراه: 09120139374
آدرس: تهران، خیابان انقلاب، خیابان 12 فروردین،
کوچه مینا، پلاک 29، واحد 3

مشاهده محل انتشارات بر روی نقشه ی گوگل
 
درباره انتشارات
همراه ما باشید در:
 
راهنما
سفارش و خرید
پرسش های متداول
قوانین و مقررات سایت و نحوه ثبت شکایات
عضویت در خبرنامه انتشارات

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انتشارات فرمنش است.  | Copyright 2000-2020 farmanesh.org©