قوانین و مقررات سایت و نحوه ثبت شکایات

ماده 1- وب‌سایت farmanesh.org متعلق به انتشارات فرمنش است و کتاب‌های منتشرشده توسط این انتشارات در این وب‌سایت معرفی و برای فروش عرضه می‌گردد.

ماده 2- قیمت ارائه‌شده برای کتاب‌ها براساس موجودی انبار و تکمیل سفارش‌های دانه‌ای است. درصورتی که تعداد مورد نیاز از هر کتاب بالا باشد و نیاز به تکمیل موجودی براساس چاپ جدید باشد، ممکن است قیمت کتاب‌ها دستخوش تغییر شود. این موضوع به‌صورت تلفنی و یا از طریق واتس‌اپ به مشتری اعلام خواهد گردید.

ماده 3- سفارش‌های دریافتی ظرف مدت یک روز کاری بررسی و برای ارسال به مشتری حاضر می‌گردد. درصورت نیاز به تکمیل موجودی، مدت زمان آماده‌سازی سفارش به‌صورت تلفنی و یا از طریق واتس‌اپ به مشتری اعلام می‌شود.

تبصره- در شرایط بحران (از جمله شرایط فعلی شیوع بیماری کویید-19) زمان بررسی و ارسال سفارش‌ها طولانی‌تر از زمان معمول خواهد بود. زمان تکمیل و ارسال سفارش‌ها در چنین شرایطی به‌صورت تلفنی و یا از طریق واتس‌اپ به مشتری اعلام می‌شود.

ماده 4- ارسال کتاب‌ها به شهرهای مختلف (به جز در سطح شهر تهران) از طریق پست پیشتاز و یا کالارسان است. زمان اعلامی تحویل کالا به نقل از پست و کالارسان در شرایط عادی بین  48 تا 72 ساعت کاری است. انتشارات فرمنش هیچ‌گونه دخالتی در زمان صرف‌شده برای انجام عملیات تحویل مرسوله توسط پست یا کالارسان ندارد.

ماده 5- اطلاعات دریافتی از مشتریان طی مرحله ثبت‌نام (موارد دریافت‌شده در فرم ثبت‌نام در وب‌سایت) صرفاً برای تکمیل سفارش و خدمت‌رسانی بهتر اخذ می‌گردد و نزد انتشارات محفوظ است و در اختیار شخص سومی قرار نمی‌گیرد.

تبصره- انتشارات می‌تواند از این اطلاعات برای اطلاع‌رسانی در مورد کتاب‌ها و خدمات جدید به مشتریانی که در وب‌سایت انتشارات ثبت‌نام کرده‌اند، استفاده می‌نماید.

ماده 6- مسئولیت درج اطلاعات نادرست یا ناقص در مرحله ثبت‌نام برعهده مشتری است. درصورتی‌که به واسطه درج نادرست یا ناقص اطلاعات مرسوله بازگشت خورده و یا به آدرس اشتباه ارسال گردد، ارسال دوباره آن شامل پرداخت مجدد هزینه بسته‌بندی و ارسال است.

تبصره- فاکتور هر سفارش همراه با آن سفارش برای مشتری ارسال می‌گردد. ارسال مجدد فاکتور به هر دلیل مشمول دریافت هزینه جداگانه است.

ماده 7- کتاب‌ها سالم و بدون ایراد فیزیکی برای مشتری ارسال می‌گردد. مسئولیت کلیه مرسوله‌ها پس از تحویل به پست یا کالارسان بر عهده ایشان است.

ماده 8- درصورت درخواست مشتری، کد رهگیری مرسوله در اختیار ایشان قرار می‌گیرد.

ماده 9- با توجه به اینکه اطلاعات مربوط به محتوای هر کتاب، از جمله خلاصه موضوع و فهرست مطالب، در وب‌سایت انتشارات قرار داده شده است تا مشتری بتواند با مطالعه‌ی سرفصل‌های کتاب اقدام به انتخاب و خرید آن نماید، کتاب‌های فروخته‌شده به هیچ‌وجه پس گرفته نمی‌شود.

ماده 10- مشتریان می‌توانند نظرات، پیشنهادات، و یا شکایات خود را با ایمیل info@farmanesh.org با مدیریت انتشارات در میان بگذارند.

 


ارتباط با ما
تلفکس: 22397361(021)
همراه: 09120139374
آدرس: تهران، میدان انقلاب، خیابان کارگر جنوبی
خیابان لبافی نژاد، خیابان جمالزاده جنوبی، پلاک 37، طبقه سوم، واحد 9

مشاهده محل انتشارات بر روی نقشه ی گوگل
 
درباره انتشارات
همراه ما باشید در:
 
راهنما
سفارش و خرید
پرسش های متداول
قوانین و مقررات سایت و نحوه ثبت شکایات
عضویت در خبرنامه انتشارات

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انتشارات فرمنش است.  | Copyright 2000-2020 farmanesh.org©